среда, октомври 4, 2023

Занимливости

ЗанимливостиСелебрити

Чекам дете од Нејмар – Бруна Бјанкарди

Нејмар и неговата девојка Бруна Бјанкарди чекаат дете. Но, тука се поставува прашањето која е таа Бруна Бјанкарди. Славниот пар

Read More
Дом и ДизајнЕнтериерФото

Скандинавски Дуплекс во Гетеборг

Усогласена атмосфера и едноставен внатрешен дизајн е отркиен во овој скандинавски дуплекс кој дава инспирација и идеја за уредување на

Read More
Дом и ДизајнЕнтериерФото

Стилски и Уметнички апартман во Сао Паоло

Ви претставуваме еден Стилски и Уметнички апартман во Сао Паоло, Бразил. Провокативниот ентериер е дело на бразилското студио Lovisaro Architecture

Read More
ЗанимливостиПијалоци

Пиво и Сладолед

Пиво и Сладолед, необична и интересна комбинација е овој вид на пијалок. Ако никогаш до сега не сте пробале направете

Read More