среда, октомври 4, 2023

Селебрити

ЗанимливостиСелебрити

Чекам дете од Нејмар – Бруна Бјанкарди

Нејмар и неговата девојка Бруна Бјанкарди чекаат дете. Но, тука се поставува прашањето која е таа Бруна Бјанкарди. Славниот пар

Read More
Дом и ДизајнЕнтериер

Апартманот на Ава Гарднер

Легендарната американска актерка Ава Гарднер до својата смрт живеела во Лондон, во ексклузивниот и престижен кварт Најтсбриџ. Петособниот апартман, кој

Read More