сабота, март 2, 2024
Женска МодаСтил

Викторија Бекам изненади со црвено

Некогашната пејачка од групата Спајс Грлс, а денес модна креаторка, Викторија Бекам со црвено ја претстави својата нова линија на облека во модната куќа „Barney“ во Њу Јорк.

Викторија Бекам
Викторија Бекам во црвен фустан

Викторија Бекам доби поддршка од многу познати личности меѓу кои беа Гвинет Палтроу, нејзината блиска пријателка Ева Лонгорија и сопругот Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер. Модната куќа беше преполна, а Викторија се одлучи за комбинација која е невозможно да остане незабележана – прекрасен црвен фустан, со дискретен отвор на грбот и црвени потпетици на „Manolo Blahnik“, иако во неколку претходни изданија можевме да ја видиме во црно-бела комбинација, крем или целосно црно издание.

Викторија Бекам

Викторија Бекам

Викторија Бекам

Ева Лонгориа

Ева Лонгориа

Гвинет Палтроу

Дејвид Бекам и Дејвид Фурниш

Сподели!