Дејвид Бекам со свој бренд за нега на лице и кожа

BEAUTY AVANTURA ‘HOUSE 99’, е новиот бренд за нега на лице и кожа на Дејвид Бекам.

бекам

Дејвид Бекам е синоним за фудбалер кој што со децении ги поставува трендовите и не се менува откако ќе се пензионира. Тој направи свој нов бренд за убавина наречен, ‘House 99 by David Beckham’.

бекам

Колекцијата содржи 13 производи, вклучувајќи масла за нега на брада, крем за бричење, гел за нега на тетоважи и многу други производи за убавина.

бекам

Бекам изјавил дека создал свој бренд, да им помогне на младите дечки да бидат негувани и да имаат сопствен стил, со производи со кои ќе можат да експериментираат..

Сподели го ова преку:
  • 10
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk