Сопругата на фудбалер на Милан го опишува нивниот секс

Моравме да ги тргнеме теписите за да имаме секс

секс

Легендата на Милан, Алесандро Костакурта се ожени за модел, актерка и телевизиски презентер. Мартина Коломбари има 42 години, но сепак изгледа фантастично, а нејзините секс приказни можат да ја запалат имагинацијата на секој човек. Тие се во брак 20 години, но страстите не се смируваат. Неодамна открила дека морале да ги отстранат сите теписи од нивниот дом, бидејќи додека имале секс постојано ги гребела колената и дека сега на паркет и е подобро.

Таа зборуваше и за предизвиците кои ги има секој ден, бидејќи и таа и нејзиниот сопруг се многу згодни.

“Иако сум во брак, мажите се уште ми се додворуваат, и верувам дека тоа се случува и со во мојот сопруг, но подобро е да не зборувате со мене за тоа”, рече таа убавата Мартина.

Fiuggi and Stairs

A post shared by Martina Colombari (@martycolombari) on

I can see through you can see through me

A post shared by Martina Colombari (@martycolombari) on

Сподели го ова преку:
  • 33
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!