Порно ѕвезда отворено говори за секс сцените

Оваа порно ѕвезда снимала повеќе од 100 порно филмови и отворено зборува за секс сцените во филмовите.

порно актерка

Порно актерката, Медисон Мисина глумеше во порно филмови и реши да ја открие лошата страна за тоа што се случува за време на снимањето. Прво изјавила дека сексот во порно филмовите и бил најлош секс во животот.

„Се е тоа прилично неуредно и ужасно боли. Најлош секс кој можете да го замислите“. „Акцијата е по сценарио и фали се што може да има еден добар секс“ изјави Медисон.

Иако изгледа дека актерите уживаат во сексот, но она тврди дека сето тоа е само лошо искуство.

порно актерка

„Прво имате камери, не е секс во нормални услови. Актерите се многу груби и често ме болеше матката и јајниците. Понекогаш може и да ви пукнат и цисти.“

Актерката за лошиот секс ги обвинува своите млади и напалени колеги. Медисон исто така е и „ескорт девојка“. Но оваа професија повеќе и се допаѓа, бидејќи тука клиентите само сакаат нежност и внимание. „Многу ретко овие средби завршуваат со секс, од 15 клиенти само тројца бараат да сме интимни.“ вели таа.

порно актерка

Но најмногу во професијата и помага тоа што е лезбејка, па никогаш не осеќа сексуална привлечност кон клиентите.

Сподели го ова преку:
  • 46
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk