Нов преубав хотел во Париз

Нов преубав хотел во Париз, каде што ќе сакате да ја поминете пролета.

Ако го сакате Париз, како град и сакате да патувате, овој хотел секогаш ќе го имате на ум. Луѓето, постојано бараат идеални места каде што може да одморат на Инстаграм гледаат слики, но не секогаш е така како што изгледа. Понекогаш губите и многу време додека ја најдете вашата совршена дестинација и вашето омилено место. Наш предлог е хотел, во кој ќе сакате да одморите и мечтаете.

хотел париз

Станува збор за HÔTEL HENRIETTE, нов хотел на брегот на реката Сена. Дури не ни толку недостижен, бидејќи цените не се премногу скапи и е премногу шик. Уреден е како идеално место за одмор во сред град.

хотел париз

Имате внатрешен двор, собите се со светли и убави бои каде имате мир и тишина. Секоја соба е различно дизејнирана, па секој пат кога ќе доаѓате, ќе мислите дека сте во друг хотел. Самиот хотел е доста интересен има премногу шик детали, интересни тапети и има атмосфера како да сте дома.

хотел париз

хотел париз

хотел париз

хотел париз

хотел париз

хотел париз

Сподели го ова преку:
  • 24
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!