Ибица доби нов розев хотел

Љубителите на розевата боја ќе паднат во транс, ако го видат новиот хотел на Ибица.

Дали сакате да уживате во рајот на земјата, тогаш скокнете до Ибица, таму ве чека нов феноменален хотел. Иако во внатрешноста доминира Барби бојата, розевата, сепак целиот хотел е многу колоритен и шарен, се е добро и вкусно вклопено, што нема да ви се верува. Името на самиот хотел кажува за каков хотел станува збор, Paradiso Ibiza Art Hotel, хотел кој е вистинска уметност.

хотел

Хотелот е дизајниран, спред манирите на современата уметност, модерна архитектура, инспирирана од лудите забави во Мајами. Архитектонските иновации, со винтиџ дизајн, го направи овој хотел многу познат, освен кај туристите кои ја посетуваат Ибица, но посебно кај луѓето кои се дојдени на добра журка. Самиот амбиент на хотелот е таков, споено е розевото и забавата.

хотел

Резервирајте си ако сте во можност и уживајте во убавините на овој хотел, повеќе е за женско друштво, тешко дека „мачо“ мажите би нашле мир, во овој розев свет.

хотел

хотел

хотел

Сподели го ова преку:
  • 8
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!