Базени со најубави погледи во светот

Ви ги претставуваме најубавите базени, со најубави погледи, од кои застанува здивот.

Ви ги претставуваме, најубавите базени во светот, каде што максимално човек може да ужива. Овие 10 базени се во сопственост на светски хотели и ресорти. Чим ги погледнете овие места, ќе сакате сигурно да ги посетите. Овие базени имаат преубави погледи и се рај за очи. А за цената на овие места, не ни сакаме да прашаме.

1. Amirandes- Крит

базени

2.The Sarojin – Тајланд

базени

3.The Cambrian Hotel- Швајцарија

базени

4.Starwood Hotels- Маврициус

базени

5.Hotel Carus- Италија

базени

6.Ubud висечки градини – Индонезија

базени

7.Hotel Hacienda Na Xamena- Ибица, Шпанија

базени

8.Marina Bay Sands Resort- Сингапур

базени

9.Mardan Palace- Турција

базени

10. Elounda Gulf Villas and Suites- Грција

базени

Сподели го ова преку:
  • 23
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!