Пристигнаа новите патики Hello Kitty од Pumа

Hello Kitty и Pumа имаат заедничка нова колекција.

пума

Прво сите се вљубивме во супер слатката колекција Hello Kitty за ASOS, а сега пристигна новата колекција на познатата јапонска мачка Hello Kitty и Pumа. Оваа колекција е вредна инвестиција, која веќе прави бум во светот.

пума

Линијата Puma x Hello Kitty се состои од неколку класични парчиња кои нè потсетуваат на лудите 90-ти, а во колекцијата освен патики има и торби и најубави тренерки на свет.

Маичите се совршени за комбинација со тренерките кој го освоија модниот свет.

пума

Класичните патики Pumа оваа година слават 50 години од своеото постоење и навистина изненадија со една интересна колекција.

пума

Сподели го ова преку:
  • 17
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk