Округли чанти за идеални есенски комбинации

Оваа есен хит ќе бидат окруклите чанти, кои се идеален моден додаток.

круг чанти

Постојат чанти за секој ден и чанти кои ги вадиме за специјални настани. Оние за специјални настани се помалку досадни, бидејќи не се практични, но се убави за одреден настан. Но, она што треба секоја жена да го има оваа есен се округлите чанти кои се хит веќе ова лето.

Овие чанти веќе се омилени и кај светските брендови, во нивните нови колекции често можете да ги видите. Кругот е најпосакуван облик на чанта кој го освои цел свет. Додека летово светот полуде за дрвените и плетени модели, есента ќе ја одбележат модели од кожа и плишани материјали.

Овој стил е малку бохо, малку ретро, но во секој случај округлите чанти се нешто што сигурно ќе ја одбележат оваа есен. Ние ви одвојуваме неколку интресни модели:

круг чанти

круг чанти

круг чанти

круг чанти

круг чанти

круг чанти

круг чанти

 

Сподели го ова преку:
  • 2
  •  
  • 1
  •  
грешка: Содржината е заклучена!