Најубавите Божиќни излози во Париз и Лондон

Секоја година, најпознатите марки во светот, се борат да имаат најубав Божиќен излог.

За да се украсат излозите се фрлаат многу пари. А дизајнерите се борат да баш нивната облека блесне, на куклите. Во Европа, Лондон и Париз, се градовите кои живеат за модата и имаат најубави излози. По тој повод ви ги преставуваме најубавите излози за оваа година, уживајте!

Harvey Nichols, London

Божиќни

Harvey Nichols, London

Printemps, Paris

излози

излози

Harrods, London

Harrods, London

Harrods, London

Fortnum & Mason, London

излози

излози

Selfridges, London

Selfridges, London

Selfridges, London

Сподели го ова преку:
  • 25
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!