Најдобрите парчиња облека од Гучи за ова лето

Парчиња од Гучи кои мора секоја девојка да ги има ова лето.

Откако Алесандро Микеле стана креативен директор на Гучи во 2015 година, брендот секоја година вади ин парчиња. Лани беа популарни, влечките со крзно, по кои лудуваа сите жени низ светот и торбите на појас. Ова лето креативниот директор повторно изненадува со нови, интересни парчиња облека за летнава сезона.

Покрај тоа што овие парчиња облека се многу скапи, производите бргу се купуваат и луѓето ги чекаат со месеци. Овој бренд добива популарност се повеќе, па многу луѓе мислат дека ако купат парче од Гучи им е многу добра инвестиција.

А ево го изборот за ова лето:

Костимот за капење на Гучи, од високо квалитетен материјал со логото на Гучи

Гучи

Гучи кожниот ремен со кристали, овој пат Гучи сака шаренило па нивниот знак е во разни бои

Гучи

Гучи мини ташна, искомбинирана со ѕвезди, ги имате во црна, златна и бела варијанта

Гучи

Гумени Гучи влечки идеални за базен

Гучи

Гучи оваа година сакаат шарени и тропски бои, па хит е кошулата Хавајка

Гучи

Мала кожна Гучи ташна за на појас, кога не враќа во 90-те години

Гучи

Гучи памучна маичка со написот на Гучи

Гучи

 

Гучи наочари за сонце кои им се вистински хит ова лето

Гучи

Сподели го ова преку:
  • 12
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk