Моника Белучи, преубава на црвениот тепих

Уште едно преубаво издание, на жената која не старее.

Оваа италијанска ДИВА, каде и да се појави остава силен впечаток. Иако веќе е постара, се уште важи за секс симбол кај машката популација.

Вниманието на присутните го привлече на доделувањето на филмските награди Цезар. Овој пат, Моника имаше на себе навистина премногу елегантен црн фустан, каде што едниот ракав паѓа и што суптилно ја потенцираше нејзината тенка фигура.

Жената повторно докажа дека е навистина модна икона и дека е голем обожавател на класични модни парчиња. Оваа комбинација ја нагласи со црна кожа чанта и долги сјајни обетки, кои ѕиркаа под исфенираната долга коса, со шишки.

Мораме да се согласиме дека навистина и овој пат е одлична.

Сподели го ова преку:
  • 2
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!