Мила Кунис како од модна писта

Преубавата актерка Мила Кунис изгледа одлично, како да е на модна писта.

Сите гледаа во оваа преубава актерка, а има и зошто, таа изгледа совршено. Таа на премиерата на својот нов филм, „The Spy Who Dumped Me’ изгледаше прекрасно, во долга црвена тоалета, со голи рамена, фустанот дело на познатиот светски бренд Валентино.

Оваа позната актерка е сопруга на познатиот актер, Ештон Качер и со него има две деца и како мајка изгледа сјајно. За да стајлингот биде комплетен, има одлична раскошна фризура и одличен make up, а насмевката и беше постојано на нејзинотот лице.

мила

Филмот е режија на Сузан Фогел, а партнерка на Мила е познатата актерка Кејт Мекинон, овој филм набрзо ќе пристигне и во нашите кино сали.

Сподели го ова преку:
  • 1
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!