Комбинација од фармерки и потпетици

Со малку грижа и посветеност ќе изгледате одлично во утринските и попладневните часови. Во комбинација од фармерки и потпетици може да изгледате совршено.

Одвоивме неколку примери кои би можеле да ви помогнат во изборот за вашиот дневен стајлинг.

 

Сподели го ова преку:
  • 12
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk