Кејт Спајд и Дизни се здружија за колекцијата на Мини Маус

Кејт Спајд и Дизни, се здружија за празниците кои доаѓаат и направија преубава Мини Маус колекција.

дизни
дизни чанта

За оваа празнична колекција, инспирацијата ја добиле од Мини Маус и направија неверојатни модни додатоци. Колекцијата вклучува: чанти, паричници, накит и додатоци за вашите мобилни. Континуираното партнерство на Кејт Спајд со Дизни направија вистинска магија за прв пат колекцијата се појави на модната недела во Њујорк.

„Отсекогаш ги сакав Дизни цртаните филмови, тие будат насмевка кај луѓето, а исто така и модата. Па затоа ова е совршена комбинација“ изјави Кејт Спајд.

Сподели го ова преку:
  • 3
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk