Како да носите карирано палто оваа Есен

Карирано се појавува насекаде оваа година па така и оваа есен. Тоа е дефинитивно печатот на сезоната.

Најпопуларниот начин да го следите овој тренд е со палто со големи четвороаголни шари. Тоа е баш класично, не многу нападен изглед кој лесно се трансформира од оној за во канцеларија до аутфит за преку викенд.

Кариран блејзер за Есен 2017

Палтото веднаш го издигнува секој изглед. Облечете го со вашите фармерки или фустан и веднаш ќе почувствувате дека се многу добри заедно во комбинација.

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Кариран блејзер за Есен 2017

Сподели го ова преку:
  • 1
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заклучена!