Кајли Џенер, бремена во новата Келвин Клајн кампања

Кајли Џенер, заедно со сестрите во новата кампања на Келвин Клајн.

кардашиан

Сестрите Кардашиан  и Џенер никогаш не изледале посекси. Тие учевствуваа во новата пролет – лето кампања на познатиот бренд Келвин Клајн. За прв се појавува и Кајли Џенер, која цело време ја крие од јавноста својата бременост. Таа цело време е покриена со ќебе во фотосесијата, но може да се види дека навистина е бремена.

кардашиан

Ким, беше главната модна икона на овој бренд, облечена во бел градник и со познатите бели гаќи на Келвин Клајн. Додека пак сестрите Кортни и Кендал, позираа топлес, едната само со фармерки, другата само по гаќи.

кардашиан

кардашиан

Тие исто така, снимија и видео каде ја играат познатата игра, што никогаш не направиле во животот.

 

Сподели го ова преку:
  • 10
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!