Фустанот на Бијонсе

Фустанот кој го носеше Бијонсе ги заслужува сите пофални зборови.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Можеби не ја сакате, дека не следи никој на Инстаграм, дека цел живот и е режија, но морате да признаете фустанот што го носи е прекрасен. Таа заедно со сопругот се појавија на забава по повод Греми наградите и изгледаа одлично. Двајцата изгледаа премногу моќно. Со смокингот Џеј-Зи, наликуваше на фраер од златната доба на Холивуд.

бејонсе

Фустанот е креација на Ralph&Russo, со длабоко деколте и огромен шлиц. Додека сандалите се од брендот Giuseppe Zanotti. Оваа комбинација може и е една од најдобрите до сега. Таа смени и друг фустан, но наш фаворит е првиот.

бејонсе

Парот кој беше пред развод и оваа година доби близнаци изгледа подобро од било кога.

бејонсе

Сподели го ова преку:
  • 16
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk