Брендот MOHITO со најнова колекција за мајки и ќерки

Mohito, ја претстави најновата колекција есен/зима 2017 “Little princess” дизајнирана за мајки и ќерки. Од сега и младите дами ќе можат да уживаат во Mohito модата и да го одберат својот стил.

mohito колекција

Инспирацијата за колекцијата се „fluffy“ елементите, мекани, кежуал, едноставни парчиња од нежен материјал. Целта е меѓусебна комбинација за малите дами и нивните мајки.
Дизајнерите од „Mohito“, ја направиле целата колекција од пудресто розева до сива боја. Се разбира не изостануваат и модните додатоци како мали торбички, кондурчиња, плетени топли капи и шалови.

mohito колекција
Колекцијата е пример како добро се споени аутфитот и модните додатоци, од фармерки со висок струк до розеви романтични сукни.
Во продолжение уживајте во оваа слатка колекција:

Мохито - Нова колекција

Мохито - Мода

mohito колекција

Мохито - Мода

Мохито - Мода - Нова колекција

Мохито - Мода - Нова колекција

Мохито - Мода - Нова колекција

mohito колекција

Сподели го ова преку:
  • 11
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk