Боди за совршени летни комбинации

Бидете уникатни во својот стил, женското боди актуелно ова лето.

Овие малку заборавени модни парчиња, модните стилисти ова лето повторно ги враќаат во мода. Бодито доживеа и своја транформација, од обични памучни, црни и бели, сега се весели убави со украси. Многу често, може да помислите дека некои парчиња се блузи, а всушност се боди.

Добра вест е што интересни и штосни бодиња денес можете да најдете во било која продавница за облека. Вреди да дадете пари за нив, бидејќи ќе ги носите цело лето и ќе ги носите и во есента. Одете до најблискиот трговски центар,  high street  продавниците како Зара, Манго, Бершка и сл, нудат многу интересни модели. Ние одлучивме за неколкку од нив кои ни се хит ова лето:

боди

боди

боди

боди

боди

Сподели го ова преку:
  • 4
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!