Нова мода на машки одела

Кога сте во потрага по модерни машки одела, охрабрете се вие или охрабрете го вашиот пријател или младоженец да се откаже од традиционалното црно одело и да изгледа како од светските модни писти.

Во мода се одела со нијансирана кралска сина боја, крем варијанта, одела со ситни линии во ретро стил. Погледнете некои модели од брендовите Ralph Lauren, Dior Homme, Giorgio Armani и почнете со охрабрувањето.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Следи нè на Фејсбук close[x]
Или почекај 180 секунди