One thought on “Видео: Инстант карма/Инстант правда – Компилација #4

  • мај 2, 2019, 3:36 pm at 3:36 pm
    Permalink

    Какви идиоти се овие божеее!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заклучена!