Видео: „FAIL“ компилација #1 – Идиоти во сообраќај

Сигурно ќе се запрашате… Како некој ваков возач добил возачка дозвола или зошто некој друг да настрада поради вакви идиоти во сообраќај?

 

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

грешка: Содржината е заклучена!