Видео: „FAIL“ компилација #1 – Девојки

Овој видео прилог содржи компилација од неуспешни видео клипови на девојки кои најверојатно сакале да изведат нешто по кое ќе бидат познати, а нивното видео ќе стане хит на интернет. Уживајте!

 

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk