Видео: „FAIL“ компилација #2 – Девојки

Овој видео прилог содржи компилација од неуспешни видео клипови на девојки кои најверојатно сакале да изведат нешто по кое ќе бидат познати, а нивното видео ќе стане хит на интернет. Уживајте!

 

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

грешка: Содржината е заклучена!