Повторно ја имаме Сара која тверка за хрватската репрезентација

Мислам, веќе сите ја знаете Сара од Хрватска, девојка која тверка одлично, омилена на сите мажи.

Сара девојката која е омилена на многу мажи, поради својот задник и танц повторно има нешто за вас. Знаеме дека многу мажи ја сакаат, знае и она па често знае да изненади со некој добро тверкање.

Овој пат реши да направи секси видео за својата национална фудбалска репрезентација, т.е да ги почасти со едно видео. Таа се качи на камп приколка и играше добро со својот задник, а во видеото има кадри каде што игра и качена на биро пред вработени.

Да ве потсетиме, Сара сите ја знаат од талент шоуто во Хрватска каде што направи лом, некој од жирото ја нарече некултурна нејзината изведба, но на Сара и е галје, таа денес е позната во светот, многу светски таблоиди пишуваат за неа.

А сега уживајте во нејзиното видео:

Сподели го ова преку:
  • 7
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!