Оваа девојка сигурно има талент

Оваа девојка од Романија сигурно има талент и повеќе од тоа…

талент

На талент шоу во Романија се појави девојка која има неверојатен талент. Станува збор за Antonina Goloseeva, која со својот настап ги остави сите без текст. А посебно машкиот дел од жирито и публика, за што станува збор погледнете го видеото!

Сподели го ова преку:
  • 54
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!