Ново Бразилско шоу, во кое натпреварувачките завршуваат топлес

Бразил секојдневно изненадува со интересни натпревари само за машките очи.

Ако Јапонија е татковина на бизарни телевизиски емисии, тогаш Бразил е земја од каде доѓаат најдобрите видео емисии само за мажи. Овој пат ви го претставуваме телевизиското шоу  „Panico na Band”, каде натпреварувачките се во минијатурни костими за капење. Поради бујните гради на крај, многу од нив завршуваат топлес. За какво шоу станува збор, погледнето го видеото и уживајте!

Сподели го ова преку:
  • 8
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!