На девојка и паднаа панталоните на вртелешка

На девојка и паднаа панталоните на вртелешка, а дечко и се обидува да ја спаси ситуацијата.

Еден убав сончев ден на Костарика, идеално време за забава. Една девојка се качи на вртелешка, но очигледно не се држеше убаво за неа и не и беше убаво наместен појасот. Па така, и паднаа панталоните и гаќите. Нејзиниот дечко се обидуваше да ја спаси ситуација, но сепак, не успеа за среќа на машката популација која беше присутна. А за ваша среќа имаме видео од настанот па погледнете го :

 

Сподели го ова преку:
  • 22
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!