Кејт Аптон фотосесија на Фиџи

Три минутно видео од преубава Кејт Аптон на Фиџи.

кејт

Sports Illustrated секогаш изненадува со прекрасни девојки. Овој пат станува збор за секси девојката Кејт Аптон. Кејт за снимањето на новиот каталог е повеќе разголена, таа ги презентираше костимите за капење за девојки со бујни гради. Како изгледаше снимањето на новиот каталог на преубавиот Фиџи, погледнете сами:

Сподели го ова преку:
  • 12
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!