И познатите ѕвезди паѓаат

И познатите ѕвезди паѓаат и ова се дел од најинтресните паѓања.

паѓање

Познатиот магазин Harper’s Bazaar, направи една интересна компалација на најинтересните паѓања на познатите личности. На секој може да му се случи, но овие ѕвезди се јавни постојано ги следат камери кои можат да ги забележат и во малку поинакво издание. Најчесто тие се сопнуваат на своите концерти и навистина е многу смешно. Па погледнете го ова видео и расположете се ова неделно попладне.

10 Times Celebs Tripped to Remind You That You're Not Alone

OMG Demi Lovato's fall was rough 😂 (via Marie Claire)

Posted by Harper's Bazaar on Donnerstag, 5. Oktober 2017

Сподели го ова преку:
  • 8
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk