Ешли Грахам трчаше полугола по улица

Ешли Грахам ги затресе своите облини, во долна облека трчајќи полугола по улица.

Плус сајз моделот Ешли Грахам позираше за календар за магазинот LOVE и покажа се што поседува.

ЕШЛИ

Ешли знае како да ги освои мажите и да им ги разбуди фантазиите, тоа го направи за новогодишниот календар за магазинот. Видео од снимањето, објави самиот магазин на својот Инстаграм профил, што беше незаборавно искуство за сите следбеници. Имено бујните облини, на плус сајз моделот, само по бикини трчаа по улиците на Њујорк. Ова видео доби, лавина од коментари.

Коментари имаше и позитивни и негативни. Дел од позитивните коментари гласеа: „ Најдобра си девојко браво“, „Го сруши интернетот“, „ДА, ДА, ДА силна и убава“. Но имаше и негативни комнтари од типот, „Ова и не е најдобар пример за жена“, или „Ти си жена не си само тело“.

„Оваа година ги потсетуваме жените да бидат силни бидејќи ние сме оние кои го водат светот”, рече Ешли за списанието LOVE. Тие секоја година имаат свој календар на кои се сликаа многу познати девојки.

Во продолжение погледенете го видеото на Ешли и видеото каде се преставени до сега сите девојки кои се сликаа за овој магазин.

 

Сподели го ова преку:
  • 37
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk