Девојката која најдобро тверка Сара од Хрватска

Се сеќавате на Сара од Хрватска, сега е подобра од било кога.

Сара, која ја запознавме сите со настапите во шоуто Supertalent, понатаму продолжи да провоцира. Таа постојано, објавува видеа, од тоа како вежба и како се подготвува за своите настапи, но не се препорачуваат овие видеа на лица со слабо срце.

Сара сними, жешко видео од теретана, како тверка и навистина тоа го прави многу добро. Коментарите се поделени, некој мислат дека таа е божица, а некој дека нема никаков талент и е многу лош пример за младите. Ние мислиме дека сепак видеото и одлично и веќе има над  47.000 прегледи. Па заклучете вие сами…

Сподели го ова преку:
  • 15
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!