Седум годишно девојче со потекло од Босна ги воодушеви Швеѓани

Седум годишно девојче со потекло од Босна ги воодушеви Швеѓани, на нивното талент шоу.

Седум годишно девојче, со потекло од Требиње, ги воодушеви Швеѓани, откако се појави во шведската верзија на X-Factor. Таа одлично игра, а талентот го добила од својот татко, кој бил познат во Босна и Херцеговина. Жирито, остана без здив и ја рекоа дека е вистински талент. Таткото на Емина, со солзи во очите го гледаше нејзиниот настап, бидејќи е премногу горд на неговата ќерка. Тој морал да ја заврши својата танчерска кариера, поради несреќата која ја добил при нуркање.

талент

„На среќата и нема крај, таа навистина е многу среќна кога игра“ вели таткото на Емина.

Таа на жирото ја откри нејзината најголема желба, а тоа е да се појави во некој видео спот.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk