Нов тренд инекции за цврсти брадавици

После силиконските усни, нов тренд е цврсти брадавици.

Причина за овој тренд се кој друг ако не сестрите Кардашиан, поточно најмалите од кланот Џенер, Кајли и Кендал. Тие постојано објавуваат фотографии каде им се гледаат цврсти брадавици.

брадавици

Додуша, брадавиците не изгледаат така кај секоја жена. Тие најчесто се стврднуваат кога жената е возбудена или кога и е ладно, инаку најчесто брадавиците на жените се меки и опуштени.

До сега овие инекции ги користеа жени кои имаа рамни брадавици, а такви се околу 3 проценти.

брадавици

Како и секој ваков тренд и овој може да има последици и треба да бидете внимателни. Сепак брадавиците се чувствителни, постои ризик дека погодената област ќе биде повредена од чувствителни нервни завршетоци околу брадавиците. Се надеваме дека овој тренд – како и многу други – брзо ќе исчезне …

брадавици

Сподели го ова преку:
  • 34
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk