Најубавата Русинка, треба многу да му се заблагодари на пластичниот хирург

Таа има скоро 6 милиони следбеници на Инстаграм и е прогласена за најубава Русинка, но како изгледала предходно?

светлана

Светлана Билјалова, пред да направи свој Инстаграм профил, изгледала како нормална девојка. Но, таа ставила силиконски гради и има многу пластични операции на лицето.

светлана

Затоа не треба да верувате на се што ќе видите на Инстраграм, Светлана е приер за тоа.

светлана

Оваа девојка очајно сака да е популарна, па го има она познато видео, како лавче уринира врз неа, а се разбира видеото е лажно.

Simba 🦁

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

Цел свет пишува за нејзините видеа, сега е позната по тоа што проверува дали имате вистински гради или лажни со iPhone мобилни. Ако светат црвено ви се силиконски градите, ако не свети ви се природни.

Smile back to me 😊

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

Сподели го ова преку:
  • 15
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!