Кои серии треба да ги гледате според хороскопскиот знак

Кои серии треба да ги гледате според хороскопскиот знак, за ова лето.

Летниот период е време кога имате одмор и сакате да одморите со некоја добра серија, а незнаете која. Ние сме тука, заедно со Netflix, кој постојано имаат нови интересни серии. Листата е направена според личните карактеристики на секој хороскопски знак. Што сака тој хороскопски знак, во што ужива и така ви откриваме која серија е идеална за вас да почнете да ја гледате, а воедно да ви биде интересна ова лето.

Овен

“Dear White People”

Бик

“Unbreakable Kimmy Schmidt”

Близнаци

“BoJack Horseman”

Рак

“Love”

Лав

“The Crown”

Девица

“Marvel’s The Punisher”

Вага

“Black Mirror”

Шкорпија

“Evil Genius”

Стрелец

“Narcos”

Јарец

“Mindhunter”

Водолија

“The End Of The F***ing World”

Риба

“Riverdale”

Сподели го ова преку:
  • 9
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!