Како да освоите девојка според хороскопскиот знак

Како да освоите девојка според хороскопскиот знак и како да се однесувате на првиот состанок.

Жените сами по себе се многу комплицирани. Понекогаш сакате да имате магично стапче и да знаете како да освоите некоја девојка, која одамна ја посакувате. Понекогаш помага и хороскопот. Така да луѓето кои се занимаваат со астрологија, ви помагаат како да освоите некоја девојка, доволно е само да го знаете нејзиниот хороскопски знак.

Овен

Бидете храбри и малку агресивни ако сакате да освоите девојка со овој знак во хороскоп. Не чекајте дозвола, бакнете ја уште на првиот состанок. Бидете директни со комплименти, кажете и колку е убава.

Бик

Бавно и мирно. Биковите, сакаат многу додворување и подароци. Особено сакаат добри парфеми. Бидете духовит и на добар пат сте.

Близнаци

Најбрзиот пат до близнаците е преку нивниот мозок. Тие, сакаат интелектуални дискусии, или нешто што е многу подобро, ако знаете нешто што она не го знае.

хороскоп

Рак

Раковите се многу емотивни. Ако им се отворите уште на почетокот на емотивно поле, тогаш добивате многу поени кај нив. Тие, обожаваат храна која е дома готвена, така да викнете ги на вкусна вечера, која сте ја спремиле вие и имате големи шанси.

Лав

Покажете и дека е најважната личност на светот, дека околу неа се врти светот. Изгасете ги светлата, галете и ја косата.

Девица

Кај овие девојки, педантноста и чистотата се најважна. Овие девојки, многу сАкаат кога некој им помага, така да едиствен начин да им се приближите на овие девојки е преку работа.

Вага

Вагите се многу комплицирани. Они, сакаат романтика во права смисла на зборот, сакаат шампањ, свеќи и добра храна. Но пред тоа бидете и добри бакнувачи, тие сакаат добри љубовници.

Шкорпија

Многу е тешко да се открие што сака шкорпијата. Тоа е едно од најтешките знаци. Држете ги само за дланка и оставете да ве води вашата интуиција.

хороскоп

Стрелец

Хуморот ви ги отвара сите врати, кај овој знак. Овој знак, сака секс на отворено, но и многу милувања.

Јарец

Девојките што се во хороспски знак јарец се мирни и фини. Така да внимавајте на првиот состанок со нив, бакнеж само во образ е доволен. Следниот пат одете чекор понатаму, но повторно внимателно, они сакаат кога некој ги чека.

Водолија

И ова е еден тежок хороскопски знак. Почнете прво да бидете креативни и пријателски настроени. Што повеќе се разликувате од другите момци, толку повеќе ве сака.

Риба

Покажете и некој друг свет, фантазирајте со неа. Обожаваат бакнежи по вратот, а ерогена зона им се стопалата. Пријателска масажа, може многу да помогне за почеток.

Сподели го ова преку:
  • 44
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!