Кафе со светки

Ви преставуваме едно гламурозно, екстравагантно и сосема необично кафе со светки.

светкаво кафе

Љубителите на кафе, ја знаат магијата на овој напиток, но што велите во кафето да се додат и светки?

светкаво кафе

Светкаво или сјајно кафе е најновиот вид на кафе кое е хит на социјалните мрежи. Имено, тоа е класично кафе, но со необичен додаток светки.

Волшебниот ефект да се преливаат бои, е новото кафе кое можете да го нарачате во Мумбаи, во синџирот на ланец на кафе Ди Бела.

светкаво кафе

Ова индиско кафуле, има интересна идеа кафето да го спои со светки да направи вистински бум. Креместато кафе е со прекрасен вкус и е интересно за гледање. 

светкаво кафе

Сподели го ова преку:
  • 12
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk