Ја тестираше верноста на својот дечко и зажали

Девојка реши да ја тестира верноста на својот дечко и зажали поради тоа.

„To Catch a Cheate“ е серија која се обидува да фати прељубници во акција, а овој пат таа беше успешна. Овој пат верноста на својот дечко реши да ја тестира девојката по име Ешли , која призна во шоуто дека не верува на нејзиниот дечко Барт, а особено не верува на нејзината најдобра другарка Алекс. Таа приметила дека нејзиниот дечко ја загледува Алекс, па сакаше да ја дознае вистината.

„Таа е девојка, што не сакаш твоето момче да го оставиш со неа сам во соба“ рече Ешли и исто така кажа дека веќе нејзиниот дечко еднаш на шала рекол, дека треба да пробаат тројка со Алекс.

Скриената камера ги фати Алекс и Барт кои „случајно“ се сретнаа на паркинг и таа почнала да флертува со него и да го фали колку добро изгледа. Тој исто така рекол дека и она добро изгледа, па по тоа Алекс го викнала дали сака тој да дојде кај неа дома да гледаат филм, но да не и кажува на Ешли бидејќи не се во добри односи.

изневерување

„Можеш да си земеш и пижами и да преспиеш кај мене“ му рекла Алекс. Тој се насмеал и ја прашал дали може да го види и нејзиното тело. Таа му одговорила дека може и го замолила да ја дигне, па Барт тоа и го направил.

Ешли цело време ова го гледала.

„Ако мисли да се дружи со други девојки подобро и јас да сум таму, тој смее да има само грди другарки“ коментирала Ешли.

„Се надевам ќе го задржи во гаќи, па видете што прави со мојата најдобра другарка, а замислете што може се да направи со други девојки“ говореше Ешли,

Целава оваа ситуација погледнете ја во видеото подоле:

 

Сподели го ова преку:
  • 11
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!