Има секс со својата кукла, а неговата сопруга нема ништо против

Овој маж ужива да има секс со својата кукла и со својата сопруга и признава дека незнае што би направил ако треба да бира меѓу нив.

секс робот

Џејмс (58) купил секс робот кукла, плавуша која се вика Април. Секс со неа има четири пати неделно. На овој чекор се одлучил кога неговата сопруга, Тина почнала да се грижи за својата болна мајка. Својата приказна ја раскажал во документарецот на Channel 4, “The Sex Robots Coming”. Објаснува како го дели креветот со куклата, како ја носи на вечера и често луѓето мислеле дека е вистинска личност, а не кукла.

Неговата сопруга нема никаков проблем со тоа дури и го подржува. На почетокот и било тешко признава, но сега се навикнала. Мило и што сопругот не ја изневерил со вистинска личност.

„Да сакал можел да најде друга жена, ама ете тој ми е верен“ изјавила таа.

секс робот

Џејмс признал дека, веќе се мисли да купи нова секс робот кукла која треба да излезе на пазарот наредниве месеци. Се вика Хармони и е дело на компанијата The Real Doll Company од Калифорнија.

Но сепак кажува дека е поврзан со Април, не е само секс он се грижи за неа, ја шета, шминка и разговараат.

„Сексот е прекрасен исто како со вистинска личност, едиствено е што куклата мора да ја преместувате вие за вашата омилена поза“ вели Џејмс.

Сподели го ова преку:
  • 58
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!