Згодни Хрватици навиваат на Светското првенство

Навивачките на Хрватска го преплавија Инстаграм со секси фотографии.

Хрватска, денес го игра својот натпревар со Данска и е еден од фаворитите на ова Светско Првенство. Но, освен што имаат одлични фудбалери, оваа репрезентација има и преубави девојки кои навиваат за нив. Така, да често на социјалната мрежа Инстаграм можеме да видиме згодни девојки од Хрватска како ги бодрат своите фудбалери. Ние одвоивме неколку убави девојки кои навиваат за својата репрезентација и чекаат да започне натпреварот помеѓу нивната репрезентација и Данска.

#hrvatska #croatia #croatian #croatianwomen #weheartcroatia

A post shared by We ❤ Croatia (@weheartcroatia) on

Сподели го ова преку:
  • 36
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!