Таа го има најдобриот задник на свет

Девојката со најдобриот задник на свет, најави секс на ринг.

Добро позната актерка од филмови за возрасни Алексис Тексас ја запали фантазијата на обожавателите со нејзината последна објава на Инстаграм.  Алексис објави дека наскоро ќе влезе во ММА ринг, но не да се бори, тука да сними порно филм.

„Наскоро ќе влезам во ММА рингот, бидејќи за мене тој е вистински спорт, кај што нема глумење и кај што има прави мажи. Снимањето на порно филм токму таму, ќе биде мој почит спрема тој спорт. “ најави Алексис и премногу ги израдува, фановите на овој спорт.

Во најава, објавува неколку слики на Инстаграм. Таа е порно глумица од 2006 година, а од 2010 година ја освои титулата најдобар задник.  Алексис  има 32 години. Во продолжение уживајте во дел од нејзините слики:

#tbt #teamtexass #mscalifornia #hustler

A post shared by Alexis Texas (@whitegirlpoliticking) on

#tbt #teamtexass

A post shared by Alexis Texas (@whitegirlpoliticking) on

#tbt #teamtexass #puertorico #funtimes

A post shared by Alexis Texas (@whitegirlpoliticking) on

Сподели го ова преку:
  • 63
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!