Сопругата на познат српски фудбалер сака да се слика без долна облека

Сопругата на познатиот српски фудбалер, тотално го запали интернетот, откако објави фотографија без долна облека.

Филип Ѓорѓевиќ игра за Лацио веќе три години, но еден од оние фудбалери каде што жена му е по славна од него.

Неговата Јована е една од најпопуларните “WAG” (wives and girlfriends ), во Италија, нејзините фотографии на Инстаграм се интензивно следени. Но најмногу прашина крена со последната фотографија каде е сликана без гаќи.

фудбалер

Некои дури и прашале “зошто вака провоцира”, и таа е подготвена да каже “само еден човек навистина може да ја почувствува мојата провокација” … Инаку Јована е мајка на две деца.

Но, по се изгледа Јована не сака долна облека, можете да заклучите од фотографиите:

The soul is not in a rush…

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

💋

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Vinyl.

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

🌊

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

#tb #7 👶🏻🍼

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Сподели го ова преку:
  • 50
  •  
  • 0
error: Содржината е заклучена!