Се соблече гола, бидејќи нејзината репрезентација ќе игра на Светско Првенство

Латино девојка си го одржи ветувањето и се соблече гола.

Фудбалерите на Перу не играале на светското првенство од 1982 година, а нивната победа во дополнителните квалификации против Нов Зеланд (0-0 и 2-0) ги претвори во национални херои.

Последните две недели, Перуанците беа навистина среќни луѓе, а дополнително ги израдува една девојка која вети дека ќе се соблече гола ако се пласираат..Телевизиската водителка Аида Мартинез и вети на нацијата дека ќе направи се за да играат на светското првенство.. И тогаш таа покажа дека е жена од збор, а како изгледаше тоа погледнете го видеото.

Ponte más linda !!! Ven y pregunta por todos los tratamientos #policlinicomunicipalpienlolibre

A post shared by AIDA MARTINEZ DE PINILLOS (@aidaariela) on

Buen día para todos !!! #fulllove❤️

A post shared by AIDA MARTINEZ DE PINILLOS (@aidaariela) on

Un supuesto feriado con sabor a día laboral !!!

A post shared by AIDA MARTINEZ DE PINILLOS (@aidaariela) on

Disfruta, vive !!!

A post shared by AIDA MARTINEZ DE PINILLOS (@aidaariela) on

“La vida no es un problema para ser resuelto, si no un misterio para ser vivido “

A post shared by AIDA MARTINEZ DE PINILLOS (@aidaariela) on

Сподели го ова преку:
  • 32
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!