Порно ѕвезда го прослави својот роденден

Германската порно ѕвезда Micaela Schäfer го прослави својот роденден, со секси слика која ја постави на својот Инстаграм профил.

роденден

Со оваа фотографија таа направи направи хоас, бидејќи е гола само со торта која ја ставила на место каде што знае дека ќе ги излуди сите. Инаку оваа порно глумица, се појавила во 2004 гоина, кога ја добила титулата Мис Ostdeutschland, по две години се појавила во германското шоу Top model. 

порно

После тоа почнала да работи како еротски модел, а на својот профил секојдневно става секси фотографии. Оваа година за прв пат снимила порно филм, а се фали дека спиела со повеќе од 80 мажи. 

порно

порно

порно

порно

порно

 

Сподели го ова преку:
  • 22
  •  
  •  
  • 2
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk