Најпопуларната тенисерка во светот објави фотографија после секс

Најпопуларната тенисерка во светот, го шокираше интернетот откако објави селфи после секс.

тенисерка

Доминика Цибулкова е една од најдобрите тенисерки во светот, но и една од најсексите. Тенисерката од Словачка е свесна за својата популарност, па често знае да споделува слики со своите фанови.

 

Morning love affair ❤️❤️❤️

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

„Утринска љубовна афера“ напишала на една фотографија, откако водела љубов со нејзниот партнер.

Таа на сликата имала многу позитивни коментари. Но, Словаците биле поделени во коментарите, имала и многу негативни коментари. не им се допаѓало  нејзината „слобода“ и тоа што цело време провоцира со фотографии.

тенисерка

тенисерка

тенисерка

тенисерка

тенисерка

тенисерка

Сподели го ова преку:
  • 28
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!