Најдоброто тверакање, запознајте ја Сара од Хрватска

Сара Сејферт го привлече внимание на цела Хрватска, со нејзиното тверкање.

сара

Хрватицата Сара Сејферт, крена прашина во Хрватска со нејзиното појаување во шоуто „Supertalent show“. Таа има необичен талент, најдобро тверка, за неа пишуваше цел свет. Имено, британскиот таблоид Дејли мејл напиша за нејзиниот талент го објавија нејзиното видео и ја нарекоа „Најдобра“. Оваа девојка и денес е позната по својот Инстаграм профил на кој секојдневно објавува секси видеа и слики. Хрватскиот пејач Shomy, ја ангажирал во својот нов спот. 

сара

Уживајте во нејзините фотографии и ако не сте го гледале нејзиното видео, задолжително погледнете го веднаш!

сара

сара

сара

сара

Сара Сејферт

 

Сподели го ова преку:
  • 76
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk